Výroba chytré chemie
Vzdělání - výzkum - inovace

Poola

Chemie pro čistírny odpadních vod

Čistič slizů flokulantů PAA-STRIP

PAA-STRIP Odstraňuje klouzající gelovité slizy po zvlhlých flokulantech. Je-li flokulant přischlý, zvlhčete ho sprejem s vodou. Postup: Důkladně posypte gelovitý sliz a promíchejte stěrkou. Většina gelu se nabalí na PAA-STRIP a vytvoří hrudku, kterou odstraňte. Zbytek gelu s PAA-STRIPem vytřete hadrem a případně omyjte vodou s Jarem. PAA-STRIP není klasifikován jako nebezpečný. Lze ho odstranit v běžné biologické čistírně odpadních vod. Pouze pro profesionální použití.

Koncentrovaný čistič rzi a vodního kamene ACI 10

ACI 10 odstraňuje vodní kámen, rez a usazeniny v topných a chladících okruzích, trubkách, sprchách, toaletách, bazénech atd. Používá se též na čištění mikrosít v čistírnách odpadních vod nebo na čištění chladících okruhů forem. Obsahuje inhibitor koroze. Nepoškozuje ocel, chrom, smalt, měď, plasty, obklady. Návod: Zředěný čistič dle tabulky naneste na čištěné povrchy štětcem nebo sprejem. Nechte krátce působit (nejdéle 5 minut) a důkladně opláchněte vodou. Při silném znečištění postup opakuje a případně použijte kartáč. Nepoužívejte na mramor, pozink, vápenec a beton. Pouze pro profesionální použití.

Použití Ředění
Silné nánosy 3x
Běžné čištění 10x
Údržba, okruhy 50x
Koncentrát do vysokotlakých mycích strojů WACHER

WACHER chrání vysokotlaké trysky mycích strojů před ucpáváním vodním kamenem, a to i při použití horké a tvrdé vody. Samozřejmě také výborně myje mastnoty i další nečistoty. Postup: Vysokotlaké mycí stroje si přísadu samy nasávají.

Koncentrovaný průmyslový čistič Kalif

KALIF je vysoce hodnotný čistič pro průmysl, lesnictví a řemeslo. Rozpouští mastnoty z motorů, strojů, pryskyřice z řetězových pil a zažranou špínu všeho druhu. Vyčistí pilové kotouče, vrtáky, frézy, plochy/kryty strojů, beton, kámen, zámkovou dlažbu, skla kamen, grily atd. Ředění: 50x pro podlahy, 3x pro běžné použití, koncentrát pro motory a pily. Postup: Naneste, nechte několik minut působit, setřete tkaninou a/nebo opláchněte vodou. Podrobné informace viz technický list.