Klasické vývojky

Vývojka pro ofsetové desky se zvýšeným kontrastem G 1

Vývojka k přímému vyvolávání (ready to use) ofsetových desek evropského typu. Má zvýšený kontrast a vysokou vyvolávací kapacitu. Obsahuje speciální látky zabraňující vylučování usazenin ve vyvolávacím automatu.

Vývojka G 1 SOFT

Vývojka G 1 SOFT je určená pro vyvolávání moderních pozitivních ofsetových desek se zvýšenou citlivostí, které se používají v CtP osvitkách s UV diodami. Vývojka G 1 SOFT vyvolává tyto desky důkladně a přitom je nepoškozuje.

Regenerátor vývojek pro ofsetové desky R 1

Regenerátor vývojek se zvýšeným kontrastem pro přímé použití (ready to use) ve vyvolávacích automatech. Dávkuje se 40 – 50 ml/m2 vyvolané plochy. Obsahuje speciální látky zabraňující vylučování usazenin ve vyvolávacím automatu.

Koncentrovaná vývojka pro ofsetové desky P 7

Osvědčená vývojka pro ruční i strojní vyvolávání ofsetových desek. Před použitím se ředí vodou 1+7 až 1+12, v závislosti na druhu desek a způsobu vyvolávání. Pro regeneraci se ředí vodou 1+5. Našim zákazníkům pomáháme určit optimální poměr ředění vývojky a dávku regenerátoru.

Koncentrovaná kontrastní vývojka pro ofsetové desky P 2000

Razantní, vysoce vydatná vývojka. Obsahuje speciální látky zabraňující vylučování vodního kamene ve vyvolávacím automatu. Pro vyvolávání se ředí vodou 1+4 až 1+7, podle typu desek a způsobu vyvolávání. Pro regeneraci se ředí vodou 1+3. Našim zákazníkům pomáháme určit optimální poměr ředění.