Chemie pro kancelář a auto

Chemické unikáty jsou řešení, která jsou na trhu jedinečná. Tyto unikáty jsme vyvinuli jako odpověď na do té doby neřešitelné problémy zákazníků. Zákazníkům tím ukazujeme, že si umíme poradit i se zdánlivě neřešitelnými úkoly.
Čistič monitorů, skel a plastů s antistatickým účinkem

Čistí rychle, nezanechává šmouhy. Čistí brýle, optiku, displeje, obrazovky, autoplasty, nábytková skla atd. Postup: Nastříkejte na ošetřovaný povrch a vytřete čistou suchou tkaninou z mikrovlákna. Při silném znečištění postup opakujte. Čistič není klasifikován jako nebezpečný.

SUPER KONCENTRÁT DO OSTŘIKOVAČE - 100 x

Po 100 násobném zředění vodovodní vodou se používá do ostřikovačů osobních i nákladních aut. Nepoškozuje lak, neobsahuje nemrznoucí přísady. Šetří kapsu i přírodu.

Odstraňovač žvýkaček ANTIGUM

Rozpouští žvýkačky, asfalt, lepidla samolepek atd. Nepoškozuje většinu plastů/laků, poškozuje polystyren. Postup: Položte na žvýkačku kousek buničiny, nakapejte ANTIGUM, zakryjte fólií. Žvýkačka během asi 5 minut nasaje ANTIGUM a změkne. Změklou žvýkačku seškrábněte, mapu po žvýkačce setřete buničinou s ANTIGUMem. Pouze pro profesionální použití.

Odstraňovač samolepek ANTILABEL

Antilabel rozpouští lepidla samolepících materiálů, asfalt, žvýkačky atd. Je ideální pro snímání samolepící reklamy. Nepoškozuje autolaky, kovy ani většinu plastů. Postup: Naneste štětcem nebo sprejem, zakryjte fólií proti odparu, nechte 2-3 minuty působit, setřete uvolněné lepidlo tkaninou nebo škrabkou a zbytek umyjte vlhkou houbou s mýdlem.